BilgiDubai Grubuna nasil uye olurum?

BilgiDubai grubuna üye olmak çok kolay www.BilgiDubai.com/form  adresinde bulunan formu doldurduktan sonra size Yahoo tarafından gönderilecek e-posta yı onaylamanız gerekmektedir. (Lütfen Spam, Bulk ve benzeri dosyalarınızı kontrol ediniz)  , bilgileriniz bize ulaştıktan vede verdiğiniz bilgiler kontrol edildikten sonra yahoo grup üyeliğiniz uygun görülür ise gerçekleşecektir. 

BilgiDubai Hakkinda daha detayli bilgi ve aktiviteler icin tiklayiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri'nde yaşıyor veya yaşamanız neredeyse kesinleşmiş ise, formu tam ve doğru bilgiler ile doldurduğunuz taktirde (Eğer varsa ek bilgiler bölümüne referans olarak birilerinin ismini verdiyseniz) üyeliğinizin gerçekleşmesi hızlı bir şekilde olacaktır. E-posta adresi olarak iş email adresinizi kullanmamanızı tavsiye ederiz, herhangi bir iş değişikliğinde sıkıntı yaşamamanız ve iş e-postanızda spam problemi ile karşılaşmamanız için. Sağladığınız bilgiler ticari amaç için kullanılmayacak ve üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacaktır.

Üyelik formu doldurduğunuz an itibarı ile üyeliğiniz geçerli olmaktadır.

Ayrıca Yahoo grup üyelik işlemleri uzun sürdüğü için (bazen 8 haftayı bulmakta) şimdilik  facebook ve/veya Twitter ile bizimle irtibata kalabilirsiniz. Eğer BAE de yaşamayacaksanız veya üyelik formunu doldurmak istemiyorsanız yinede son gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız Facebook hesabınız varsa like (beğen) tuşuna basarak duyuruları , son bilgileri takip edebilirsiniz. Ayrıca twitter hesabınız varsa sol tarafta yer alan mavi kuşa basarak bizi takip edebilirsiniz.ile bizimle irtibata kalabilirsiniz. Eger BAE de yasamayacaksaniz veya uyelik formunu doldurmak istemiyorsaniz yinede son gelismelerden haberdar olmak istiyorsaniz Facebook hesabiniz varsa like (beğen) tusuna basarak duyurulari , son bilgileri takip edebilirsiniz. Ayrica twitter hesabiniz varsa sol tarafta yer alan mavi kusa basarak bizi takip edebilirsiniz.

 

Üyelik işlemlerinde bir aksilik olmaması için "Üyelik başvurum neden onaylanmadı?" linkini tıklayıp okumanız tavsiye edilmektedir. Uyelik basvurum neden onaylanmadi?