Dubai'de Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Can Imdat Engin

Wellbeing Medical Centre, Estetik Tıp Departmanında Estetik ameliyat ve lazer tedavileri ile birlikte diğer entegre ve alternatif tıp gibi tamamlayıcı işlemleri tüm yaş gruplarındaki hastalara sunmaktadır.

Sunduğumuz hizmetlerden bazıları; Kryoterapi, aile hekimliği (General Practice), Doğal Tıp, Homeopati, Akupunktur, Diyetisyenlik hizmeti, Alerjinin Ortadan Kaldırılması, Detoksifikasyon, Fizik Tedavi, Masaj Terapisi, Klinik Psikoloji ve Sistemik Psikoterapi, Estetik Tıp, Estetik Plastik Cerrahi, Ağrısız Lazer Epilasyon ve Lazer Cilt Sıkılaştırma. Tamamı Sağlık Departmanı (DHA) tarafından onaylı uluslararası nitelikli, son derece eğitimli, motive ve ilgili profesyoneller tarafından uygulanmaktadır.

Doktor ve uzmanlarımızın öncelikleri hedefi, güven ve açık iletişime dayalı olarak mümkün olan en etkin tedavileri hastalarımıza sunmaktır. 

 

Wellbeing Medical Centre Dubai, Plastik Estetik Cerrahi ve Kozmetik Bölümü  

Plastik Cerrahi Uzmanı, Cilt Bakımı - Lazer uzmanı ve plastik Cerrahi Hemşiresi ile hizmet vermektedir. 

Dr. Can İmdat Engin, Plastik Cerrahi Uzmanı

Dr. Can Imdat Engin 1986 yılında Ankarka Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden derece ile mezun olduktan sonra aynı fakültede plastic cerrahi ihtisasını tamamlamıştır. Dr. Can Imdat Engin, Rinoplasti (burun estetiği), Yüz Germe, Göz Kapağı Cerrahisi, Göğüs Büyütme ve Küçültme, Liposuction (Yağ Aldırma) gibi estetik operasyonlarında ve Botoks, Dolgu ve Dudak Büyütme gibi cerrahi müdahale içermeyen prosedürlerde de Türkiye ve Dubai’de 24 yıllık geniş tecrübeye sahiptir. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği üyesidir, önde gelen uluslararası plastik cerrahi dergilerinde makaleleri yayınlanmıştır. Ana felsefesi sofistike prosedürleri takip etmek yerine, hastanın ihtiyacına göre en doğal sonuçları verecek cerrahi işlemleri tercih edip bunları en iyi şekilde gerçekleştirmektir.

Daha detaylı bilgi için broşüre göz atınız:

Plastik Cerrahi Hizmetleri 

Kapsamlı cerrahi prosedürlerden bazıları:

·         Göz kapağı, rinoplasti, yüz ve boyun germe, dudak büyütme, kepçe kulak onarımı; Botox ve dolgu maddeleri ile yüzdeki kırışıklıkların giderilmesi

·         Göğüs büyütme / küçültme / kaldırma, Abdominoplasti (Karın Germe) , Liposuction, Kalça Kaldırma, Brachioplasty (Üst Kol Germe) yi içeren vücut şekillendirme prosedürleri.

 

Cilt Bakımı ve Lazer Tedavileri

·         MicroDermabrasion (Cilt Soyma)

·         Kimyasal & TCA peeling

·         The Doctors TV programında sunulduğu gibi son teknoloji Soprano XL sistemi kullanarak ACISIZ Lazerle Tüy Aldırma (Lazer Epilasyon) işlemi:

·         Lazerle cilt germe

Daha fazla bilgi için LAZER broşürümüze göz atınız:

Telefon numaralarımız  ve iletişim bilgilerimiz 

P.O.Box: 12082 Dubai UAE

T: +971 4 3484406

F: +971 4 3484406

E: info@wellbeingmedicalcentre.com

Lokasyon bilgileri:

Etiketler: Plastik Cerrahi, Akupunktur, Yüz Germe, Boyun Kaldırma, Liposuction, Yağ Aldırma, Tüy Alma, Acısız Tüy Alma, Lazerle Tüy Alma, Lazer Tedavileri, Estetik Cerrahi, Göz Kapağı Cerrahisi, Göğüs büyütme, Göğüs küçültme, Göğüs kaldırma, Rinoplasti, Kaş kaldırma, Yüz kaldırma, Boyun kaldırma, Dudak büyütme, Karın Gerdirme, Abdominoplasti, Brachioplasty, Üst Kol Germe, Kol Germe, MicroDermabrasion, Soprano XL