Sezon Finali ve Canlı Müzik Gecesi

BilgiDubai ​​ile Canlı Müzik ve Sezon Finali

19 Mayıs Etkinliği ardından gelen yoğun talep sonucu Abu Dhabi'de harika eğlencelere imza atan Türk grubu "The Tally Hoes"

Türkçe ve Yabancı Şarkılardan oluşan repertuarları ile yeniden bizlerle!

*Geceye katılım ücretsiz ve herkese açıktır.

BilgiDubai'li Pazartesiler'in bu haftaki programı The Tally Hoes Grubu ile harika bir sezon finali gerçekleştirmek.

BilgiDubai olarak bu organizasyonla her zaman olduğu gibi yine Marina Pier 7 2. kat Ocacti Restaurant'tayız!

01 Haziran 2015 Pazartesi günü yapacağımız “Turkish Networking Event” gecesinde ​bu hafta da 19.00 - 21.00 arasında Pier 7 2. kattaki Ocacti Restaurant'ta buluşup tanışma toplantısı düzenlemekteyiz. Bu güzel akşamın ilerleyen saatlerinde ise Abu Dhabi'de harika eğlencelere imza atan The Tally Hoes Grubu Türkçe ve yabancı şarkılardan oluşan repertuarları ile yeniden bizlerle olacak.

Ocacti Restaurant'ta her zaman olduğu gibi BilgiDubai üyesi bayanlara iki adet "hoşgeldiniz" içeceği ÜCRETSİZ servis edilecek olup, toplam hesaptan da %10 indirim yapılacaktır. 

**Bu etkinlik ile ilgili gelişmeleri Facebook sayfamızdan da takip edip, arkadaşlarınızla da paylaşarak hep birlikte etkinliğimize katılabilirsiniz.

 

The Tally Hoes Performansı 

Tarih: 01 Haziran 2015 Pazartesi Akşamı

Saat: 19:00 – 2​1.00 arası​ Networking ​/ 21.00'dan itibaren The Tally Hoes Grubu Canlı Performansı  

Yer: Pier 7 - Ocacti Restaurant (Giriş Ücretsiz ve Herkes Davetlidir)

Dress Code: Smart Casual 

Otopark: Ücretsiz Park (Marina Mall yanında bulunan Pier 7 ulaşımı oldukça kolay ve trafik sorunu yaşamayacağınız bir bölgede bulunmaktadır. Aracınızı Vale'ye ya da Marina Mall’un ücretsiz otoparkına bırakabilirsiniz. Böylelikle Pier 7 binasında 2. kattaki Ocacti Restaurant'a kolaylıkla ulaşabilirsiniz.​)

Gece boyunca BilgiDubai üyelerine özel olarak tüm yiyecek ve alkollü/alkolsüz içecekler %10 indirimli olarak ve ayrıca bayanlara özel iki adet "hoşgeldiniz" içeceği ücretsiz olarak servis edilecektir. Girişte ve masanızda “Turkish Community Networking Event” demeniz yeterli.

Nargile içmek isteyenler içinde Terasta yer mevcuttur. 

Konum Haritası

View Larger Map

**Bu gecede görev almak, fikirlerini beyan etmek, birlikte bir organizasyon yapmak isteyenler, amatör olarak müzik ile ilgilenenler, haftanın konuğu olarak kişi önermek, geceye sponsor olmak, şirket tanıtım broşürlerini paylaşmak isteyenler ve bu gibi talepleri olanlar, aşağıdaki form yolu ile bizlerle irtibata geçebilirler.