Dubai'de şirket kurmak

DUBAİ'DE VEYA BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİNDE ŞİRKET KURMAYI DÜŞÜNÜYORSANIZ. AŞAĞIDAKİ LİNKTEN AYRINTILI BİLGİ VE İLETİŞİM FORMUMUZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

www.DubaideSirketKurmak.com

Dubai'de iş kurmak

Vergisiz cennet Dubai’de İş Kurmak doğru firma ile çalışıldığında kısa bir zaman içinde düşündüğünüzden daha kolay olabilir. 

 Aşağıdaki formu doldurdugunuz taktirde size uygun olan firmalar ile sizleri en yakın zamanda iletişime geçireceğiz. Bu firmalar size Dubai de şirket kurmak prosedürü ve fiyatları konusunda ücretsiz olarak bilgilendirecektir.

Kiranızın yüzde 60 ını geri alabilirsiniz!

Türkiyede firmaniz varsa, Dubai'de açacağınız ofisin, showroom, mağaza veya deponun kirasının % 60 ını bir kaç sene boyunca geri alabileceğinizi biliyormuydunuz?  Ayrica Birleşik Arap Emirliklerinde kazanç vergisi yoktur. 

Şirket kurulumu ile ilgili sizi yönlendireceğimiz firmalar bu konularda size bu konularda detaylı açıklamaları sunacaktır.

Yurtdışında iş kurmak  ile ilgili sizi yönelteceğimiz tüm firmalar Birleşik Arap Emirliklerinde minumum 9 senedir yasal olarak şirket açma hizmeti verme yetkisi olan firmalardır. Birlesik Arap Emirliklerinde Şirketinizin kurulumu için A dan Z ye hizmet vermektedir. Bu firmalar size Türkçe hizmette sunmaktadır. 

Arzu ederseniz Dubai'e hiç gitmeden şirketinizi kurabilir veya Dubai'i ziyaret ederek 1 günde şirketinizi hayata geçirebilirsiniz. 

Şirketimi Dubai'e gelip kendim kuramazmıyım? Tabiki kurabilirsiniz ama kaybedeceğiz zaman, buradaki Arap bürokrasisinde takılıp kalmak, yanlış yönlendirmelerle sektörünüze uygun olmayan tipte bir firma kurup büyük zaman ve para kaybına neden olabilirsiniz.

Yurtdışında şirket kurmak, sadece Dubai ile sınırlı değildir, Abu Dhabi de şirket kurulumu, RAK serbest ticaret bölgesi, Dubai Internet City, Jebel Ali Serbest ticaret bölgesi, Dubai Airport freezone, Sharjah Hamriyah Free Zone gibi bir cok seçenek vardır, bunlardan sizin işinize en uygun olanları size ücretsiz önereceğiz.

Lokal ortaklı firma kurmanın dezavantajları, sektörünüzle ilgili free zone seçimi ve bu gibi konularda profesyonel yardım almanızı şiddetle öneririz. Yasal şirket kurulumu yapan firmalar genel olarak aşağıdaki hizmetleri vermektedir

A.  Şirket kurulum Hizmeti:  

1.       Evrakların hazırlatılması ve serbest bölgeden ön onay belgesinin alınması 

2.       Banka Hesabının açılması

3.       Banka transferlerinin takibi ve şirket kurulumunun tamamlanması

4.       Gerekli belgelerin Serbest bölgeden alınması

5.       Şirket mührünün yaptırılması

6. Avukatlık hizmetleri

 

B. Banka ile ilişkiler

C. Auditing Hizmeti

D. Sekreterlik Hizmetleri:

          Posta/Mektuplar hakkında bilgilendirme

          Telefon/Fax ile gelen mesajların iletilmesi

          Ev/Otel rezervasyonu

          Araba Kiralama Hizmeti

E. Şirketin lisans belgesinin yıllık yenilenme işlemlerinin takibi

Etiketler: is kurmak, Dubai de sirket kurmak, Dubaide is acmak, firma kurmak, Dubaide sirket acmak, Free zone da sirket acmak, Serbest bolgede sirket kurmak. Abu Dabi'de sirket kurmak, Abu Dhabi serbest bolge, RAK Free zone da sirket kurmak, RAK serbest ticaret bölgesi, rak serbest bölge, Sharjah serbest bolgesi, fujeira serbest bolgesi

Dubai'de iş kurmak veya Birlesik Arap Emirliklerinde bulunan herhangi bir serbest bolge de sirket kurmak icin bizlerle temasa gecebilirsiniz. Dubai'de şirket kurmak dusundugunuzden daha kolay olabilir.