Adress Dance Academy

Bachata Dance


Adress Dance Academy Gloria Hotel Dubai (Media City) de dans derslerine başlamıştır.  Geniş modern dans salonunda verilen dans dersleri, derslerde öğrenilen figürlerin pratiği ile birlikte Cumartesi günü 20:00-22:00 arasında yapılmaktadır. Şubat ayı başında başlayacak yeni sınıflara dahil olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Salsa, Bachata, Merengue, Cha cha dansları derslerde gösterilecek ayrıca arzuya bağlı olarak,  Samba, Rumba, Jive dansları grup veya özel ders şeklinde verilecektir.

Haftada bir kez dans eğitmenimiz eşliğinde Latin dansları yapılan mekanlara gidilecek

Talebe göre grup başvurularınızda istediğiniz gün ve saatte ders programı ayarlanabilir. farklı günler ve saatlerde dersler verilebilir.Kurs ücreti:


Ayda 8 saatlik d
ers 1000aed 800aed 
BilgiDubai üyelerine 
900aed 700aed


Not: Kurs ücretleri
aylıktır ve peşindir.Dans eğitmenimiz Kenan Aslan kimdir?

Dans eğitmenimiz Kenan Aslan Ege Üniversitesi Artistik Jimnastik mezunudur. 15 yıl sporculuk ve 11 yıl antrenörlük tecrübesi vardır. Minikler ve yıldızlar kategorilerinde hem bireysel hem de takım dallarında Türkiye şampiyonları yetiştirmiştir. Üç sene İzmir’de bu başarılara imza attıktan sonra jimnastik antrenörlüğünü bırakmıştır. Yedi yıl boyunca salon dansları (samba, cha cha, rumba, pasa doble, jive) yapmış ve üç sene de bu dallarda eğitmenlik 
yapmıştır. Aynı dallarda gençler kategorisinde defalarca derecelere  girip ve birincilik almıştır. Sosyal latin danslarında dört senedir eğitmenlik  yapmaktadır.


Samba

Salsa
 FORM

Ön kayıt formu
Istanbul Ataturk Hava limaninda Bachata dansi ile Guinness rekorlar kitabina girdi! Comments