Sezon Finali ve Canlı Müzik Gecesi

BilgiDubai Üyelik

BilgiDubai ​​ile Canlı Müzik ve Sezon Finali19 Mayıs Etkinliği ardından gelen yoğun talep sonucu Abu Dhabi'de harika eğlencelere imza atan Türk grubu "The Tally Hoes"
Türkçe ve Yabancı Şarkılardan oluşan repertuarları ile yeniden bizlerle!

*Geceye katılım ücretsiz ve herkese açıktır.

BilgiDubai'li Pazartesiler'in bu haftaki programı The Tally Hoes Grubu ile harika bir sezon finali gerçekleştirmek.

BilgiDubai olarak bu organizasyonla her zaman olduğu gibi yine Marina Pier 7 2. kat Ocacti Restaurant'tayız!

01 Haziran 2015 Pazartesi günü yapacağımız “Turkish Networking Event” gecesinde ​bu hafta da 19.00 - 21.00 arasında Pier 7 2. kattaki Ocacti Restaurant'ta buluşup tanışma toplantısı düzenlemekteyiz. Bu güzel akşamın ilerleyen saatlerinde ise Abu Dhabi'de harika eğlencelere imza atan The Tally Hoes Grubu Türkçe ve yabancı şarkılardan oluşan repertuarları ile yeniden bizlerle olacak.

Ocacti Restaurant'ta her zaman olduğu gibi BilgiDubai üyesi bayanlara iki adet "hoşgeldiniz" içeceği ÜCRETSİZ servis edilecek olup, toplam hesaptan da %10 indirim yapılacaktır. 

https://www.facebook.com/video.php?v=10152900906366033

The Tally Hoes Performansı 

Pier7 Dubai Marina Mall
Tarih: 01 Haziran 2015 Pazartesi Akşamı


Saat: 19:00 – 2​1.00 arası​ Networking ​/ 21.00'dan itibaren The Tally Hoes Grubu Canlı Performansı  


Yer: Pier 7 - Ocacti Restaurant (Giriş Ücretsiz ve Herkes Davetlidir)


Dress Code: Smart Casual 


Otopark: Ücretsiz Park (Marina Mall yanında bulunan Pier 7 ulaşımı oldukça kolay ve trafik sorunu yaşamayacağınız bir bölgede bulunmaktadır. Aracınızı Vale'ye ya da Marina Mall’un ücretsiz otoparkına bırakabilirsiniz. Böylelikle Pier 7 binasında 2. kattaki Ocacti Restaurant'a kolaylıkla ulaşabilirsiniz.​)
**Bu etkinlik ile ilgili gelişmeleri Facebook sayfamızdan da takip edip, arkadaşlarınızla da paylaşarak hep birlikte etkinliğimize katılabilirsiniz.

 


Gece boyunca BilgiDubai üyelerine özel olarak tüm yiyecek ve alkollü/alkolsüz içecekler %10 indirimli olarak ve ayrıca bayanlara özel iki adet "hoşgeldiniz" içeceği ücretsiz olarak servis edilecektir. Girişte ve masanızda “Turkish Community Networking Event” demeniz yeterli.

Terasta oturup Nargile içmek isteyenler için yerler mevcudtur.
Nargile içmek isteyenler içinde Terasta yer mevcuttur. 

  • Düzenli olarak aynı yerde ve her pazartesi yaptığımız bu "Turkish Networking Event" etkinliğinde amacımız, giriş ücreti olmayan nezih bir yerde, topluluk olarak keyif içinde Türkçe müzik dinlerken yeni dostlar edinmenizi sağlamak. 
  • Planımız, etkinliğin her hafta farklı bir şekilde hazırlanması. Saat 18:30 ile 21:00 arası arka planda hafif Türkçe müzik eşliğinde bir networking event. 
  • Her hafta, haftanın konuklarını önceden belirleyeceğiz. İnsan kaynakları uzmanları, yaşam koçları, üst düzey şirket yöneticileri, Türk fotoğrafçılar vb. kendi alanında uzmanlaşmış dostlarımız ile tanışıp, merak ettiğiniz sorularınızı sorabileceğiniz bir ortam sağlayacağız.
  • Saat 21:00'den sonra Türkçe canlı müzik dinleyebileceğiniz bir ortama dönüştüreceğiz, Türk Rock Grubu, Türk Fasıl Grubu, Türk DJ'ler, Türk Akustik Gitar Grubu vb. olacaktır. Bu konuda siz değerli arkadaşlarımızın da desteklerini bekliyoruz.
  • Ayrıca sponsorlarımızın katkısı ile çekiliş yoluyla hediyeler dağıtacağız.
  • Gece boyunca profesyonel fotoğrafçılar tarafından bu güzel anlar küçük video ve fotoğraflarla ile kayıtlanacaktır. 

Konum Haritası


**Bu gecede görev almak, fikirlerini beyan etmek, birlikte bir organizasyon yapmak isteyenler, amatör olarak müzik ile ilgilenenler, haftanın konuğu olarak kişi önermek, geceye sponsor olmak, şirket tanıtım broşürlerini paylaşmak isteyenler ve bu gibi talepleri olanlar, aşağıdaki form yolu ile bizlerle irtibata geçebilirler. 

5500 Türk vatandaşımızın üye olduğu BilgiDubai üyelik Formu
Comments